| X3NNoNCs a întrebat:

Scuzati Categoria.

Cine stie un site sau mai multe, unde imi pot pune niste poze [personale] sa le comand de pe internet, originale, adica de hartie?

Dau funda happy big grin

2 răspunsuri:
| StrumfXxX a răspuns:

Nu inteleg tu vrei un site care sa urci imagini pe el si ele sa vina trase la imprimanta acasa la tine prin posta sau ceva de genu?

| X3NNoNCs explică (pentru StrumfXxX):

Nu, vreau sa`mi uploadez niste imagini [personale] cu familie, prietenii etc. si sa le primesc prin curier/posta acasa. gen poza reala de hartie. cum erau inainte mici, nu stiu cum se numesc.