| Davicu a întrebat:

se poate pe Facebook sa restrictionez o persoana sa-mi vada pozele? sau o anumita poza. nu conteaza big grin

Multumesc

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Setarile se fac la nivel de prieteni, ori toti, ori niciunul.Prin urmare, nu poti sa restrictionezi doar o anumita persoana si pe celelalte nu.

| Eღilia62 a răspuns:

Poti restrictiona un album de la o persoana sau mai multe,nu poza cu poza.
Te duci la profilul tau>Fotografii>sus ai "Vezi toate:fotografiile">iar jos, sub fiecare album ai o sagetuta intr-un dreptunghi, click pe ea>Personalizat>ascunde de la : si pui numele.

| danyelo112 a răspuns:

Se poate dar nu la o poza ci la tot albumul de poze... daca vrei sa pui o poza pe care sa nu o vada toti, o pui intr-un album nou si apoi dai la confidentialitatea albumului si selectezi doar persoanele care vrei sa vada acel album.bafta

| Xtreme554 a răspuns:

Pai faza e ca nu poti sa restrictionezi doar la o persoana. poti sa faci sa nu vada altii pozele tale (numai daca nu tie prieten). Sper ca iti va fi de foloshappy

| Davicu explică:

Okei. merci mult happy