Întrebare recomandată | Trinity a întrebat:

Salut TPU,stie cineva daca in padurea de la Magurele se pot face gratare? Si daca da, sunt amenajate locuri speciale sau trebuie sa te descurci tu?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Se poate face, nu stiu sigur daca sunt locuri amenajata, daca nu te descurci tuhappy

1 răspuns:
| Copac13 a răspuns:

Sti legenda despre padurea asta cu mireasa aia care a facut accident acolo inainte de nunta si acum apare in fata barbatilor necasatoriti si fac accident si mai mereu mor