| endery1 a întrebat:

stie cineva jocuri cu tiruri pentru PC, stiam dar nu mai stiu cum se numesc si stiti ceva jocuri cu masini dinacelea din antichitate era unul gen GTA dar mai fain trebuia sa faci misiuni etc, cine imi pote da exemple de jocuri cu tiruri si masini antice are funda!
Plss.

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Poti incerca Hard Truck cu tiruri iar cu masini, il stiam si eu pe jocul acela vechi gen GTA dar nu cred ca era un joc fabricat in Romania, poti incerca colectia NFS, Big Mutha Truckers
Gta 3, 4 San Andreass.
Bafta!

4 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Hard Truck

| soul2soull a răspuns:

Cel mai tare joc care l-am jucat este prootype si darksiders uita-te pe youtube sa le vezi big grin

| Stop a răspuns:

Euro truck simulator

| andrey619 a răspuns:

Nfs mw