| RareșQW a întrebat:

Stie cineva niste locuri bantuite/înfricoșătoare...(ect) din Pitesti sau din împrejurimi ( Valea Mare, Mioveni...).
Intrebarea este mai mult pentru cei din zona.
Si fara pădurea Trivale, ca si podul meu este mai creepy. ( scuze daca n-am ales bine categoria)

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Sigur, mergi la primarie... TOTI politicienii sunt bantuiti... TOTI, TOTI! big grin

| Ana7807820 a răspuns:

Nu prea avem cu ce sa te ajutam, descopera si tu niste cimitire/ case/ statii de tren abandonate si trage un ochi pe acolo daca ai chef de asa aventuri laughing
Recomand sa ai vesnic la tine Biblia si o cruce din lemn.

| RareșQW explică (pentru Ana7807820):

Ca nu m-am gândit la asta... vreau un loc in care ai mai fost, din ce exemple mi-ai dat, pai nu merg cu cruce ca is prieten cu satana, mama...de cand nu am mai băut o bere amândoi."))