| TheHeineken a întrebat:

stiti cumva daca joi se face scoala ca am auzit ca e nu stiu ce zi si ca avem liber?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Buna farsa.

| darrio2007 a răspuns:

In acest an ziua de 24 ianuarie nu este libera.Asa ca se invata.

| untu a răspuns:

Joia este ziua Unirii Principatelor Romane si s-ar pute sa aveti liber ca toata lumea!

| kiv1990 a răspuns:

Vei merge la scoala

| aura36 a răspuns:

Daca o sa-ti spuna profesorul\profesoara ca e liber, da atunci o sa fie, dar daca nu va zice nimic atunci v-a trebui sa mergeti la scoalastraight face

| aura36 a răspuns:

Denee,sa stii ca nu este deloc amuzanta farsa, e rautaciosa, un om urat care apare pe tot ecranul si urla...ce sa zicstraight face

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Nu stiu, dar iti spun joi daca e.

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Sa vezi ce poza iti dau eu tie.Cred ca facui pe mine la faza asta. Felicitari pentru farsa