| ZCXCV a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam ciudata dar noaptea trecuta m-am trezit de 3 ori: o data la 2:00, la 4:30 si la 6:00. De obicei dorm bine noaptea fara sa ma trezesc. Oare din ce cauza m-am trezit noaptea trecuta?
Mentionez ca am adormit inainte de ora mea normala de somn ( la 21:30 cand eu normal adormeam pe la 22:30-23:00).

FUNDA happy
P.S: Scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| TazHD a răspuns:

Din cauza ca erai oarecum destul de odihnit si ori ce zgomot mic te trezit!
Sa dormi bine disearalaughing..Bafta si somn usorlaughing

2 răspunsuri:
| monicutzaMonicutz a răspuns:

Ar putea incerca sa nu mai manaci ttarziu ca nu-i de loc bine sa mananci dupa 8 incearca si dupa vezi ca iese...

| zignetg2 a răspuns:

Ori ti-a facut cineva o farsa ori ai visat urat.