| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc petarde si artificii in Bucuresti de vanzare, o oferta cat mai diversificata..Adica doresc foarte multe tipuri de petarde si artificii ( cam tot, in afara de baterii). Petarde cu 1 foc, 3 focuri, 5 focuri, fp1, fp3, big jumbo.Intelegeti..daca stiti un loc, multumesc!

1 răspuns:
| SkyRainb0w a răspuns:

In piata. sunt unii tipi cu "mancile de la haine umflate" ca sa zic asa. aia le comercializeaza. adesea nu sunt prea legale dar sunt multe tipuri si sunt mai ieftine..succes.