| qzxed a întrebat:

Urmeaza pe 3 noiembrie sa imi fac majoratul, dar voi face ceva restrans (14 persoane) - fara familie, rude, etc. Asta imi doresc si asta vreau, nu sunt genul care sa faca ceva wow mare, nu-mi place conceptul.

Insa nu stiu ce locatii am, pana acum m-am gandit la: apartamentul meu (sa vorbesc cu ai mei sa plece, dar mi-e sa nu apara probleme legate de muzica si galagie cu vecinii/politia - am un vecin sub mine de la care ma astept la asta), sa inchiriez un alt apartament (la fel, ma gandesc la problema de galagie, etc), o masa intr-un club (ar fi ultima varianta momentan) sau sa inchiriez un local mic (pentru cine este din Galati ma gandesc la Delirium nu stiu nimic care sa fie la fel, mai micut).

Aveti vreo alta idee?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe teren neutru mi se pare cea mai bună idee - câteva mese sau un separeu intr-un local. Mulți ani!

| patrik986 a răspuns:

De ce nu inchiriezi un restaurant sau un local? Ar fi mult mai ok decat sa te trezesti in toiul petrecerii cu politistii la usa ta.