| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Urmeaza sa vina primavara si as vrea sa imi cumpar un mijloc de tranaport urban. Mergand la scoala nu stiu ce sa aleg ( trotineta, pennyboard longboard etc ) dar sa il pot folosii si in timpul liber. Funda ( spune ti si de ce )

Răspuns Câştigător
| andrei22george a răspuns:

Pe strada pennyboard-ul sau longboard-ul sunt destul de dificil de ultilizat si trebuie sa fii destul de priceput ca sa poti trece peste borduri, gropi etc.
Bicicleta este cam cea mai folositoare in acest caz.
Trotineta este ok, dar cam greu de legat si nu e o idee prea buna sa o cari dupa tine...

1 răspuns:
| ALGator a răspuns:

Sigura si utila e bicicleta. Apoi poti sa mai adaugi cu timpul.