| Alex523 a întrebat:

Voi preferati un prieten care sa va dea una peste ceafa / un sut in c*r (prieteneste bineinteles), sau un prieten cu care vorbiti linistit si fara tangente fizice si de ce?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se par de prost gust gesturile alea fie ele si "prietenesti", eu zic ca nu mai aveti 5 anis a va purtati ca niste maimute pe strada.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Scuza-ma dar ce pretenie e aceea in care exista astfel de gesturi? Mi se pare de prost gust chestia asta. Inteleg palmele in joaca sau lucruri minore de acest gen, dar suturile in fund nu mi se par ok. Clar prefer a doua varianta data de tine.

| Doja a răspuns:

Daca-ti da una peste ceafa ca sa te trezesti pentru ca faci prostii, e probabil cel mai bun prieten pe care il poti avea.

Daca iti da una peste ceafa ca sa-ti arate cine e seful, atunci nu e un prieten.

| SantalPorcocale a răspuns:

Apai ala care iti da una pe dupa ceafa si un sut isi permite cam multe si iti arata ca nu are pic de respect.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Pai in primul rand daca sunteti prieteni vechi probabil ca asa isi arata afectiunea (asa fac eu cu varumiu si el cu mine, ne facem multe farse ) dar na in principiu plateste cu aceeasi moneda.\
Daca nu iti place comportamentul lui atunci ar fi bine sa iti cauti alt prieten. unul care sa fie pe placu tau! BFT