| CinevaPentruVoi a întrebat:

happy Voiam sa va intreb...am un Samsung Galaxy Ace, stiti cumva cum as putea face poze cu display-ul, nu cu camera? Asa cum e la iPhone... daca stiti happy. Adica poti face poze si cu camera, dar si cu ecranul, daca ma intelegeti. Mentionez ca am cautat atent in setari si nu este nimic de genu'. Ma gandeam la vreo aplicatie in AndroidMarket, ceva? Va rog happy FUNDA

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Salut,

Modelul tau de telefon nu poate face asa ceva pentru ca nu are camera secundara.

Ca sa nu intelegi gresit: nu se fac poze cu display-ul ci cu o camera foto/video secundara. Nu foarte multe telefoane dispun de ea.

O zi placuta

1 răspuns:
| sitescuadrianaelena a răspuns:

Man cum sa faci poze cu ecranul? Poti numai daca ai o camera secundara daca intelegi unde bat...