| refleks a întrebat:

vrau sa va spun vestea minunata o sa am ps 3! uraaaaaa! vrau vrut sa aflu citeva jocuri mai interesante si daca se poate de jucat jocuri de pe un cd mersi tuturor si nu vrau raspunsuri nefolositoare ca ce intrebare e asta... ciao!

Răspuns Câştigător
| SimsClub a răspuns:

Te poti juca The Sims 3 pentru PS3 www.simsclub.ro

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Pe CD? sau DVD?
Oricum, iti recomand Dirt 2

| Liviuuuuu a răspuns:

Poti incerca:uncharted, ninja gaiden, infamous, dead space 2, demons souls

| ANDOO_1416 a răspuns:

Daca vrei jocuri interesante intra pe http://andooandrei.blogspot.com/p/new-games.html.

| ALEXA_4007 a răspuns:

Pai as incerca jocuri cu nivele de ex, miniclipuri, mario sau chiar simshappysunt amuzaaaante