| alex97ang a întrebat:

Vreau internet nelimitat, dar fara abonament. Pe la ce retea as putea sa gasesc? Si mai ieftin!big grin

Răspuns Câştigător
| Deryana a răspuns:

Este o retea de internet numite cerbu care e fara abonament si platesti cat consumi e mai convenabil decat altele poti sa ini dai fundita?

4 răspunsuri:
| Deryana a răspuns:

Poti sa iei de la Cerbu e mai ieftin fara abonament si merge supper! Funda?

| alex97ang explică (pentru Deryana):

Cum adica de la Cerbu?

| alex97ang explică (pentru Deryana):

Cum adica de la Cerbu? Explica-mi mai clar.

| Deryana a răspuns:

Este o firma de internet de unde poti sa iei internet. Imi dai funda ca eu am raspunsul folositor.