| andreistar3 a întrebat:

Vreau sa cumpar o bicicleta buna, ieftina, cu piese shimano originale sau chiar bicicleta shimano. Ma puteti ajuta daca aveti la mana a doua sau stiti pe cineva care vinde, sau chiar cu un link cu bicyclete de vanzare. Un pret accesibil pana in 5 milioane please!

3 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Eu una stau in bucuresti si gasesti o bicicleta tare draguta la 3 milioane(300 lei) la carfour orhideea. sunt mai multe culori, o sa-ti placa.

| 19diana99 a răspuns:

Buna! vand bicicleta medie la 100 lei si patine folosite o singura data RCO cu 50 lei. Nr de telefon este 0722560272 si adresa de email este cristiana.dede@yahoo.com. Este cineva interesat?

| 19diana99 a răspuns:

Buna vand bicicleta medie portocalie cu schimbat-or de viteze si cu clacson care are 10 melodii. Daca doriti sa o vedeti intrati pe carepecare la galeria de onoare.Costa 100 lei. Mai vand si patine RCO nefolosite cu 50 lei. E cineva interesat?