| Killer200 a întrebat:

^_^, vreau sa imi cumpar o pereche de role dar nu stiu ce marimi thinking Ma poate ajuta cineva? La pantofi port 39/40.
Ce marime ar trebui la role? Intreb asta pentru k stiu pe cineva care nu are aceiasi marime la role ca si la pantofi happy

Răspuns Câştigător
| JustMyLove a răspuns:

Pai atunci cand iti iei rolele le poti proba, iar toate rolele sunt in 4 marimi.
Deci daca nu iti vine o marime, poti sa o schimbi. Iar atunci cand probezi rolele sa ai o soseta in picioare pentru ca e recomandat sa porti sosete atunci cand te dai cu rolele.

1 răspuns:
| AdySnaP a răspuns:

Daca iti iei rolele din Romania, numerele corespund cu clele ale adidasilor/pantofilor. El poate le are din alta tara si de aceea nu se potrivesc(Anglia, SUA). Cel mai bine e sa le probezi acolo (doar daca nu le cumperi online) si oricum ele se regleaza 3-4 marimi mai mici mai mari.
Sa iti iei unele cool laughing.