| motherf a întrebat:

vreau sa imi inchiriez o garsoniera in Constanta 1luna, din iulie pana in august si as vrea sa stiu daca se poate inchiria cu o luna inainte? multumesc.

1 răspuns:
| Heureuse a răspuns:

Din câte stiu la chirii se plătesc pe două luni una garanție si una chirie. Asta se poate întâmplă dacă vorbești cu propietarul, dar e greu de crezut ca va accepta. Pentru ca el se gândește ca tu pleci si nu mai platesti întreținerea si utilitățile.