| BiLoIoS1 a întrebat:

vreau sa muncesc sa nu mai stau pe bani parintilor am 13 ani si vreau sa imi gasesc loc de munca stau in orasu urlati prahova.
Poate sa fie si in Ploiesti sau inspre drum spre Ploiesti sau dati-mi site.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| thelordoftime a răspuns:

Frate, cum mama dracu sa nu mai stai pe banii parintilor la doar 13 ani! Vezi-ti frate de copilarie si lasa visele astea de libertate!

| Lynnfield a răspuns (pentru thelordoftime):

Probabil că parinti lui nu are bani sau nu vrea să-i dea să îşi cumpere ţigări sau o bere!

| BiLoIoS1 explică (pentru Lynnfield):

Ba **** pisamas pe mata mie mi-e rusine sa imi mai cer bani la parintii mei daca voi sunteti milogi sa le cereti bani sa imi bag **** in mormantul familiei mati terminatul dracu. retardatule

| suntserios a răspuns (pentru BiLoIoS1):

Vad ca esti calificat sa obtii un post de injurator la usa cortului. Vezi daca se angajeaza.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Legal poti fi angajat doar de la 16 ani (de la 15 cu acordul parintilor) deci ia-ti gandul, mai trebuie sa astepti pana sa te poti intretine singur. Oricum ce stii tu face la 13 ani... nici buletin nu ai...

| Frank51 a răspuns:

La varsta asta nu poti munci

Nu ai forta si experienta necesara

Mai asteapata si tu 3 ani apoi iti gasesti ceva mai usor de munca

Sau cel mai bine este sa astepti pana ai 18 ani, dar nici asa nu e bine ca mergi la facultate si nu ai timp, deci dupa ce termini facultatea(daca faci) abia atunci poti sa muncesti,

Daca chiar vrei sa muncesti, cauta la vecini sau oriunde ceva de lucru, sau daca te intereseaza munca online lasa-mi un mesaj

| stroedaniel13 a răspuns:

Mai degraba ultima varianta... cea cu site-ul este cea mai profitabila pentru tine:

http://www.munca-la-domiciliu.com/incepe-sa-faci-bani-bani-cu-youtube/

| Zapkitu a răspuns:

Un job principal nu gasesti sigur, dar gasesti un job de vara;). Cauta aici: www.ejob.com. BAFTA!