| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sfaturi pentru a ajunge la cat mai multe flotări consecutive.

Răspuns Câştigător
| dbigiu84 a răspuns:

Acelasi tip de exercitii nu va influenta muschii prea mult.
Schimba antrenamentele si intre fiecare antrenament o zi pauza pentru refacerea muschilor
O zi fa flotari
O zi fa tractiuni(daca poti)
O zi fa ridicarea greutatilor cu fiecare mana

| KarateKid57 a răspuns (pentru dbigiu84):

Mersi mult de răspuns. Mai am o singură întrebare cum as putea face tracțiuni, fac 1-2 și după nu mai pot. Mersi

| dbigiu84 a răspuns (pentru KarateKid57):

Pentru a reusi sa incepi sa faci tractiuni trebuie sa incepi sa faci cu un aparat special.https://www.youtube.com/watch?v=1QcU6ZDVPtI ceva de genul asta
Si ca la flotari, iti trebuie muschi in brate.La tractiuni ridici toata greutatea corpului, de aceea sunt grele.Incearca ceva asemanator aparatului din videoclipul de mai sus.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Crești treptat numărul.

| KaanNoah a răspuns:

Crești in fiecare zi numărul lor, cu cate una. Sau poti sa faci 3 zile 10 florărie, după 3zile cate 11 si tot asa