| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de id-uri, adica vreau 1 id doar pentru jocuri(nu va ganditi sa-mi dati exemple de id cu numele jocurilor), sa fie ca un complex intr-unul(uitati un ex:businessgames). Deci in structura lui sa aiba ceva cu "games" si restul imi dati voi idei.El poate sa fie ori in romana ori in engleza.Va reamintesc sa fie un ID in care sa-mi fac conturi pe niste jocuri online.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

Gamestitan, turngames, Nolifegames, stargames, e-games, droidgames, panikgames, tehnikgames,

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

GameCrush, FavGamer, StarringMeAndMyGames, WreckingGamer, cam atat am. Sper ca ti-e de folos. happy