| MestecGuma a întrebat:

happy
Vreau si eu niste nickname-uri de data asta va voi da niste detalii despre mine.
Imi place multe sa citesc. SF si Fantasy. Imi place Twilight, Jurnalele Vampirilor, Academia Vampirilor. tot ce tine de Tantasy si SF. Eve, Blestemul din Swoon etc.
funda cele mai multe! si inspirate

1 răspuns:
| patriciabianca39 a răspuns:

Pai de exemplu poti urma formula:numele unui personaj din una dintre carti+un numar care are o specificatie pentru tine ca data nasterii sau anul nasterii tale sau chestii de genul asta.Eu mi-as pune ca ex. din Jurnalele Vampirilor :elena10, bonnie2000, caroline1998 sau ceva de genul asta! Sper ca am fost de ajutor!