| TeOdOrA112 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu nevoie de putin ajutor! Eu vreau sa dau o petrecere de halloween anul asta ^-^ Si am nevoie de gheata carbonica vreau sa o pun in bauturi! big grin Problema este ca pe orice site minimul de cantitate este 18 kg -_-. In primul rand e prea mult, si in al doilea rand e ca e prea scump sad. va rog spuneti-mi de unde pot cumpara 1 kg de exemplu! funda mareee sad

2 răspunsuri:
| omuletulofficial a răspuns:

Daca chiar vrei sa iei aia, puneti toti bani pentru gheata respectiva! asa dati de exemplu fiecare 15 lei si daca e 120 iese ieftin! unde-s multi puterea creste!

| TeOdOrA112 explică (pentru omuletulofficial):

Okey dar oricum e preaaa multa 18 kg! Nu avem ce face cu ea... Ms oricum... :/