| Fillaide a întrebat:

Salut tuturor! Peste cateva zile merg la mare si as vrea sa-mi spuneti ce activitati as putea desfasura pe plaja sau in camera de hotel cu o prietena, ca sa nu ne plictisim? Multumesc mult.

6 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

laughingin primul rand, doua domnisoare, frumoase presupun :p, singure la mare nu pot sta in camera de hotellaughingiesiti pe plaja, dimineata alergati pe plaja, dupa aceea micul dejun, mai vedeti voi ce faceti, iesiti la soaree, iar seara cluburi, baiatii, ee super fainlove struckInsa, daca totusi vreti sa stati in hotel, puteti juca carti, remi... eventual mai chemati niste fete si faceti partyyy. Bafta si distractie placuta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dao in pana mea, daca si activitatile de la mare trebuie sa le cauti pe net.

| Gogu06 a răspuns:

Has, extasy, tequilla, nu toate odata, alegi una din ele. Sa vezi activitati atunci. Sau daca va place ceaiul, luati un Long Island Ice Tea.devil

| BlackDarkAngel a răspuns:

Puteti inota,contrui diferite forme din nisip. Pe sezlong,in apa,pe prosop,nisip puteti juca adevar sau provocare. Savurati multe inghetate discutand,faceti intrecere in mare care poate ajunge mai departe. In camera\ de hotel ascultati muzica,stati la calcu,la tv,sariti in pat,faceti-va manichiura sau pedichiura,faceti-va diferite coafuri,impozati-va,machiati-va,spuneti-va glume,bancuri. Fotografiati-va una pe alta in diferite pozitii caraghioase,serioase,amuzante. Murdariti-va pe fata cu frisca de prajitura. Din nou pe plaja,bronzati-va,faceti-va prieteni noi adica socializati,jucati volei, alergati-va cu fructele laughing faceti pluta, scufundati-va, incercati sa vedeti cine isi poate tine mai mult respiratia. Etc, etc...

| Emmmmmm a răspuns:

Joaca volei, bronzeaza-te,plimba-te,citestelaughing, uitate la tv, fa-ti unghiile, aduna scoici, fa-ti noi prieteni...

| DenDenisa98 a răspuns:

Multee....In camera jucati carti, barfiti, faceti-va unghiile, faceti poze.laughing):X