| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Va rog ajutati-ma cu urmatoarea problema :
As dori sa stiu cum este cu trenul din Romania ( Bucuresti sau Cluj) pana in Spania? Voi ati calatorit cu trenul? Cat costa si cum este?
Va rog nu ma intrebati de ce nu merg cu avionul... Multumesc pentru ajutor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OBS : Daca se poate ziceti-mi si cu autocarul, care stiti! Doresc sa plec de Craciun la rudele melewinking

| sellenaD a răspuns:

CRED ca sa mergi cu trenul e mai fain.Pretul il poti afla cel mai bine din gara de la informatii, iar pentru trenurile ce circula in Romania gasesti pe mersultrenurilor.ro.Sper sa iti fie d ajutor! Drum bun!