| Cosmin_Filaret_1999 a întrebat:

Salut, un driver pentru placa video R5 - m330? Am windows 8.1 si laptop HP si nu gasesc deloc unul bun, am incercat de pe site-ul HP. Vreau sa mentionez ca am in el si placa incorporata Intel radeon 5500. Asta mi-o gaseste dar cealalta nu gasesc nici un driver. Imi puteti da niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Intel radeon 5500? laughing
Asta e o noua inventie? Normal ca nu gasesti daca o sa cauti tampenii!

| gelu1970 a răspuns:

Descarci driverul din pagina Intel radeon.
Mare e gradina Domnului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://inbuzunar.net/......t-driveri/

| Cosmin_Filaret_1999 explică (pentru anonim_4396):

Am gresit eu, cand am zis Intel radeon 5500 laughing ( Iarba asta ). Nu, nu gaseste drive-ul, gaseste doar HD Radeon 5500... Nu si R5-ul M330.