| alexandrrrr a întrebat:

Unde gasesc goo pae in map2 la metin2 pentru ca am de omorat de astia la o misiune si nu gasesc.Si mai spuneti-mi va rog unde gasesc arcas brutal posedat brutal si toti brutali...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In regatul albastru pe goo pae il gasesti langa negustorul ambulant din stanga sus la mapa

| GoLdWyNx a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ii gasesc acolo langa negustorul ambulant sunt pe volans regatul albastru...si caut de cam 2 zile in tot map2sad

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mariinaa a răspuns:

In regatul galben :vii dinspre portal si iei prima la dreapta tot inainte pana treci de amazoane laughingRegatul rosu prin partea stanga, si la albastri prin partea de jos

| mEnjoy a răspuns:

Salut... pai mai bine trimite-mi si u un measj, cu ce fel de metin joci, ce servar, si eu intru si iti arata.
Nu uita sa-mi dai msg privat, sa intru si eu pe mt si sa iti arat mai bine.

| mEnjoy a răspuns:

Salut zi-mi servarul daca e pe metin2.ro si o sa ne intalnim undeva si iti arat ce vrei u!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putei sa imi dati si mie un cont pe gx care nu va mai trebuie va rog idul meu robert_boss1999?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...arcasi brutali si aialalti i gasesti la plaja din map2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna unde se gasesc arcasi brutali?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In coltul drept al hartii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orci acolo cum intri

| Demonul202 a răspuns:

Salut.Arcasii brutali posedati se gasesc la orci

| vipe a răspuns:

L-ai intrebat pe google?

| eupoc88 a răspuns:

Unde gasesc lup mu-rang in metin 2

| alexandrrrr explică:

Aries