| xlr8rq1 a întrebat:

Unde gasesc un perete portabil verde ca sa ma filmez cu el in scpate si sa-l inlocuiesc pe calculator cu un fundal si la ce pret este in Bucuresti?
De asemenea, vreau sa stiu unde pot gasi si microfoane subtile care sa le poti agata de haina si sa redea vocea originala la filmare si un trepided, tot in Bucuresti si la ce pret se gasesc.

7 răspunsuri:
| CavalerulDreptatii a răspuns:

Salut! Acei pereti nu "se gasesc", tii vopsesti tu.
doar ca nu este vorba de culoare
pe perete se pune o culoare care nu se gaseste in acel videoclip/film..deci daca nu ai ceva in jurul tau albastru, decat peretele, te poti filma in fata lui, apoi poti sa iti schimbi back graundu'
cat despre microfoane..snt destul de ieftine. vreo 30 de lei bucata, dar nu iti pot spune unde poti gasi, eu sunt din Timisoara
Funda?

| xlr8rq1 explică (pentru CavalerulDreptatii):

Ti-asi da funda daca mi-ai fi zis si de unde sa cumpar...
nu mi-ai zis nici de trepied nimic

| CavalerulDreptatii a răspuns:

Nu stiu ce e aala trepided..sorrycrying

| xlr8rq1 explică (pentru CavalerulDreptatii):

Trepied*!

| MHems a răspuns (pentru xlr8rq1):

Trepied-ul e suportul pe care pui camera cand filmerzi, ca sa nu o tii cu mana si sa o misti.

| amusername a răspuns:

Ia o placa de rigips de la un magazin de constructii si vopseste-o verdewinking

| xlr8rq1 explică (pentru amusername):

N-am vopsea si nici nevoie sa ma murdarescwinking