| SupraDozaDeHashish19 a întrebat:

Salut unde pot gasi PETARDE ARTIFICI BOMBE infara de EUROPA ca e departe dar am si de acolo in RAHOVA-FERENTARI in zona asta piata rahova uniri unde

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeHashish19 explică:

Rahova,salajan obor, militari, crangasi destui care-si striga marfa cand treci pe langa ei

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu mai cauta, e penal

| SupraDozaDeHashish19 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Stiu dar nu cont vreau cateva zi de unde si raman dator

| SupraDozaDeHashish19 explică (pentru SupraDozaDeHashish19):

Rahova,salajan obor, militari, crangasi destui care-si striga marfa cand treci pe langa ei