| Dumitrache_Geani_2001 a întrebat:

Salut, urmeaza sa-mi fac majoratul si alesesem o locatie. Problema este ca am fost la un alt majorat fix in aceeasi locatie si nu m-a dat pe spate...cam aiurea. (P.S.:Stau in Bucuresti)

Intrebarea mea este: cunoasteti locatii de majorat la inaltime, sau ceva mai spectaculos? vreau ceva ce nu e chiar ca la nunta, dar unde stiu ca este profesionalism.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrei ceva spectaculos de majorat?
Ia-ti un bilet la Ibiza si mergi acolo, merita distractia!
Cel putin asa fac cei din occident, alegand locatii de vis, sa se distreze, de ziua lor.
O alta varianta este ca prietenii sa te invite undeva si sa plateasca ei tot, ca sa te sarbatoreasca.
Romanul este fraier, plateste el tot, ca prietenii sa bea, sa manance pe gratis si la urma sa rada, de fraierul care a platit.
Chiar crezi ca va aprecia cineva ca-l duci intr-un restaurant de fite?

| gothicbat a răspuns:

La mia musica.

| Roxanacretu2 a răspuns:

Iti recomand http://nonameevents.ro. Mie mi s-au parut spectaculoase saloanele lor si preturile sunt chiar accesibile. Merita sa faci un drum ca sa le vezi.