| PopescuAlin a întrebat:

Salut,

Vara asta as vrea sa ma dau cu skijetul se poate sa ma dau daca nu stiu sa inot?
Si daca e sa cad de pe el cum pot ajunge la el?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Daca nu știi să inoti, îți sugerez sa nu te dai! Ai grija de tine! Succes!

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu stii sa inoti, stai cuminte. Motorul se opreste automat cand cazi de pe el. Invata sa inoti mai intai.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate! sa stii sa inoti este singura conditie care trebuie sa o indeplinesti, ca sa mergi cu skijetul.

| Violleta2022 a răspuns:

Vara asta, cred ca este bine sa inveti sa inoti si la anul, urcatul pe skijet.