| împreunăfacembine a întrebat:

Salut,

Voi ce faceti astazi?

Răspuns Câştigător
| Queenz a răspuns:

Frec menta.

| împreunăfacembine explică (pentru Queenz):

laughing)), cu placere de fundita, dar a fost o greseala laughing))

| Queenz a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Mersiiiii laughing))

19 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma duc sa schimb banii de chirie.

| gabicoo a răspuns:

Stau pe TPU și răspund la întrebarea ta idioată!

| Ineys a răspuns:

Dorm, tu?

| Dalmore a răspuns:

Citesc, fac ordine și ies să mă plimb diseară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau în casă, ma odihnesc. Am mers ieri 80 km pe bicicletă, am făcut un fel de drumeție și oarecum s-a terminat prost. M-am ales și cu vânătăi, unghii rupte, julituri. Am văzut și urs ca se plimba teleleu prin pădurea de lângă șosea și din fericire nu m-a văzut, nu m-a simțit. Am căzut și prin fața mașinilor și Doamne Ferește ca nu am fost accidentat mai mult. Vreau sa îmi revin fizic și moral, iar câteva săptămâni nu mai merg pe bicicleta. Nici ca as putea, am stricat și bicicleta. Trebuie mers cu ea la service și nebunie. Asta e viata de biciclit. Ce as putea face astăzi decât sa stau acasă, sa mănânc, sa dorm și sa ma răcorească aerul de la ventilator.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa iti gasesti un partener de drumetii happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Mi-ar plăcea, dar cine?

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cineva care ar putea sa mearga 80 km pe bicicleta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Am mers și 100 km pe bicicletă în 8h și 30 minute, iar într-un grup pe Facebook am văzut cicliști care au mers 300 km în 12 ore. Pai cu un astfel de ciclist lângă mine nici nu fac față. Mai ales pe drumurile în pantă unde, de multe ori aleg sa urc pe lângă bicicletă deoarece e foarte greu. Unele pante sunt ușor de urcat, dar unele numai profesioniștii pot urca.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie imi place dar sunt fata si nu as merge singura pe distante mai mari.
Tu esti bun sa te angajezi la Glovo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Ce sa fac la glovo? Mai cad naiba de pe bicicletă, apoi livrez mâncarea amestecată. Ieri am luat a patra trântă într-o luna și jumătate din cauza unei porțiuni de asfalt dintre sosea și marginea drumului care era mai ridicată. Prima dată am dat vina pe frâne pe care le-am vazut rupte după ce am ridicat bicicleta. Dar azi sa îmi zică cineva ca frânele nu se pot rupe aiurea, doar mergând pe bicicleta. Am fost șocat pe moment, mai ales căzând în fata mașinilor. Rândul trecut am cazut pe trotuar, dar în fata mașinilor niciodată. De o luna și jumătate știu a merge și pe bicicletă. Sunt și la prima bicicletă. Ieri am fost atât de speriat încât am vrut sa îmi vând bicicleta. Dar m-am gândit la cate locuri frumoase am putut vedea mergând pe bicicleta și m-am răzgândit. Dacă vrei, îți dau link cu poze sa vezi și tu ce locuri frumoase am putut vedea ieri. Parcă am fost în rai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Sa nu mai zic după ce am avut contactul vizual cu ursul cât de mult mi-a sporit interesul la pedalat pe drum în panta. laughing

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca la mine in zona nu sunt ursi laughing

| CdeMetal a răspuns:

Stau in casa

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Plănuiesc să na joc 12 ore

| Mihai1499 a răspuns:

Încerc să-mi cresc numărul de răspunsuri pe TPU. Mersi de o întrebare ușoară. laughing