| adeea67 a întrebat:

Salut. Voi ce faceti cand va plictisiti? Ce faceti cu timpul vostru liber? Am nevoie de niste sfaturi legat de asta. M-am plictisit sa ma uit numai la seriale, sa fac curat prin casa si sa-mi fac sa mananc! Am mai iesit cu prietenii, dar n-o pot face in fiecare zi.

6 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Citesc, ma joc jocuri video, fac miscare, beau si mananca dupa care dorm. Trece timpul pana cand se intampla ceva.

| Vântulalb a răspuns:

Hai la mine sa faci curat. happy

| Alinailies a răspuns:

Citeste, iesi la plimbare, mergi la sala, gaseste ceva de facut care iti place...

| Adry05 a răspuns:

Citesc cărți/articole, mă uit la filme/seriale/documentare/asia express laughing, fac curățenie/îmi organizez mai bine spațiu, eu lucrez și de acasă așa că 8 ore pe zi îmi sunt mâncate de asta, mai intru și răspund pe aici, mai vorbesc cu lume pe discord și ne jucăm diverse, îmi mai exersez franceza

| Mirel4412 a răspuns:

Imi chem prietenii si dam o tura de 40 km cu bicicleta, ori ma joc pe pc, ori cand sunt foarte plictisit ma uit pe Youtube la in pui mei ori stau pe TPU. Nu prea am cum sa ma plictisesc, stau la tara si mereu sunt lucruri de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc, răspund la întrebări pe TPU, dansez, ascult muzică.