| camionagiull a întrebat:

Salut vreau sa fac si eu just cause 2 sa mearga pe windows xp ca nu vreau windows vista ca stiu ca ma cert cu ellaughing dau funda celui care ma poate ajuta

4 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

Da,incearca pe windows 7 ca sigur o sa mearga, si asa vista mananca multe resurse. happy

| armand3004 a răspuns:

Este imposibil, insa daca esti sigur ca iti merge Just Cause 2 pe calculator, evident ca o sa iti mearga si Windows 7.

| vlad20002 a răspuns:

Converteazal! intra la proprietati si selecteazal pe windows vista

| alexandrusmekeru a răspuns:

Pai asta nu stiu, am folosit programu dolphin, este un program pentru calculator ca sa-ti mearga jocurile de pe ps3 sau pe wii pe calculator, ia-ti dolphinu si descarca just cause 2 ps3 si spune-mi, adauga-ma la mess:alexandrusmekeru59