| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să fac un gest frumos pentru cineva, însă am nevoie de ajutor. Acest cineva scrie versuri, și m-am gândit să filmez niște străini care să recite câte-un vers dintr-o poezie de-a lui, iar mai apoi să editez un filmuleț. Am filmat în orașul meu, dar aș vrea să găsesc oameni din diferite colțuri ale țării. Ar vrea cineva dintre voi să se implice în acest mic proiect și să mă ajute, vă rog?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu te ajut. Da-mi numele real si numarul tau pe privat si eu te sun. Imi spui versul, ma filmez eu si ti-l trimit pe e-mail sau pe un site de unde sa-l poti downloada.