| Skillzo_Skillz_1966 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar o replica airsoft si nu stiu exact ce sa aleg dintre cele doua: ori in m4 automat din otel full care are puterea de 1.6 joule sau unn sniper otel full de putere 3.5 joule. Sniperul este pe armare manuala foc cu foc, iar m4 este automat pe baterie. Sunt mai bune armele pe baterie sau armare manuala? La m4 pot schimba piese sa o fac mai puternica?

2 răspunsuri:
| Ionut621 a răspuns:

Atentate in curand in Romania, fugiti cat mai puteti!

Sau zici de cs? Mie imi place m4 ca e mai automata, chiar daca sniperul e puternica ca arma, tot m4 imi place.
Si poti sa tintesti mai bine la m4, una in cap si gata.

Răspuns utilizator avertizat