| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac un tatuaj mic pe piept sau antebrat (sunt baiat) si nu stiu ce sa fac?
Am 17 ani. App. Cum imi conving parintii sa ma lase sa ma tatuez? Mai ales pe tata laughing)

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Parerea mea este sa nu-ti faci, asta ti-o spune un tatuat! Simplu si la obiect nu intru in detalii. Priveste tatuajul ca pe un sticker pus pe o masina frumoasa, arata bine masina in continuare si cu acel sticker dar ar arata mai bine fara! Trage ce concluzii doresti din metaforele mele.

| Alexul99 a răspuns:

Mai astepti un an, simplu.