| Mihai3774828 a întrebat:

Salut! Vreau sa merg in Bucuresti pentru 2 nopti in weekendul asta (vineri, samb 16, 17) si vreau sa merg intr-un club bun. De preferat un club pentru tineri cu muzica electronic dance gen Pitbull, Dua Lipa, Macklemore etc. Care ar fi un club ca lumea? Eu ma gandeam in caz ca nu gasesc nimic sa ma cazez undeva langa centrul vechi. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

La Control club

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Baga, centrul vechi, viata de noapte..etc etc..sunt destule cluburi in zona.