| boghy123 a întrebat:

Salut,vreau sa merg in vacanta vara asta cu familia. undeva cat mai aproape de Romania, si cat mai ieftin. imi poate sugera cineva un loc bun?big grin multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Du-te in Bulgaria, in statiunile din nordul litoralului bulgar unde am auzit ca ospatarii si angajatii stiu romana chiar bine ca de atatia ani se tot duc romanasi de-ai nostri pe-acolo.Bafta!

| SpawNury a răspuns:

Bulgaria. dar daca nu iti e lene si mai faci "un pas" ajungi in Turcia, la antalya am fost anul' trecut si a fost superrrrr, ieftin/calitati bune/oameni buni. mult mai bine decat la bulgari, dar daca vrei sa mergi undeva aproape aproape, Bulgaria.

| neutrino a răspuns:

Moldova.

| boghy123 explică:

Eu ma gandeam la grecia. am vorbit cu un prieten. si a zis ca a fost acum 4 ani. 6 persoane 500 euro la hotel de 5 stele. cat de adevarat o fi nu stiu.

| boghy123 explică:

... tarile le pot spune si eu laughing am zis ca as vrea in grecia. vreau sa-mi spuna cineva statiuni cv. niste linkuri

| spRYnt3R a răspuns:

Sal! poti sa mergi in ungaria in bulgaria sau in Turcia ti-as sugera eu sau daca nu ti-e lene poti sa mergi in Spania sunt preturi destul de mici la hotele.Mai intereseaza-te si o sa alegi tu unde vrei sa mergi.