| TheCIC10 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un SmartPhone dar nu stiu ce sa aleg dintre
Samsung Galaxy Y
Samsung Galaxy Mini 2
Motorola Defi Mini
Imi puteti recomanda unul dintre ele? Cu ce e mai bun ala? De ce nu e bun ala..etc

Răspuns Câştigător
| yonutz63991 a răspuns:

Am Samsung galaxy mini 2 si este foarte bun.Singurele minusuri ar fi ac nu are casti, oarecum scump si cand i-am pus in galerii un folder cu 150 de poze mi s-a blocat 5 min si credeam ca s-a terminat cu el.Acest telefon ar fi foarte bun daca ai vrea ceva foarte la moda si super! Mai ales ca are 2 carcase foarte tari! Ti-as mai recomanda Vodafone smart 2 decat defy mini.....as zice ori Samsung galaxy mini 2 ori Vodafone smart 2(acesta este nou si este 127 euro fara abonament-check in)Alegerea e a ta! happy

| TheCIC10 explică (pentru yonutz63991):

Inca nu a aparut pe piata am cautat acum pe Google
Pare interesant telefonul
Mersi

4 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Ce telefon ai acum?

| angellswig a răspuns:

Eu sincer chiar daca nu se afla printre preferintele tale ti-as recomanda Samsung Galaxy S II este foarte bun si ai multe aplicati.Acum tu alegi ce-ti place.