| ellyah a întrebat:

Vreau sa organizez o competitie de paintball si m-ar ajuta tare mult cateva pareri din partea voastra, cu cat mai multe pareri cu atat mai bine.
Asadar, in primul rand ai fi interesat sa participi la o competitie de paintball, organizata local la nivelul orasului/judetului tau?
Daca da, cat ai fi dispus sa platesti ca si taxa de inscriere(ideal ar fi daca mi-ati scrie ceva de genul minimum-maximum) si cat ar trebuie sa fie premiul ca sa te convinga sa te inscrii.(Eu intentionez sa pun premiul 1000 de dolari locul 1, iar locurile 2 si 3 ceva obiecte.nu m-am gandit exact)
Astept cat mai multe pareri si orice sugestie este mai mult decat bine venita, nu numai in legatura cu sumele, cu orice legat de subiect, promovare, organizare...etc.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| radu20 a răspuns:

Sal eu asi fi dispus sa plates 50 lei taxa de intrate minimum si 100 maximum sa stii ca mi-ar placea sa joc pintball pentu 1000 de dolari

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Daca s-ar organiza as vrea sa merg numai ca nu am jucat nikiodata si decat sa dau banii si sa ies ultimu' mai bine data viitoare [ asta e parerea mea ---> vorbind de mine ]winking

Pai pentru inscriere minim 40 lei si maxim 90 lei [ doar daca vor sa se inscrie ar putea castiga 1000 de dolariwinking ].

locul 1 ar merge 1000 de dolari, iar 2 si 3 poti cumpara ceva de genul: niste jocuri; carti; reviste etc

Pentru promovare poti da anunt in ziar, revista sau contactezi primaria. Pentru organizare-desfasurare trebuie [ cred ] un parc sau o zona mai linistita. Sper ca te-am ajutat

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Pai pret minim 50 lei maxin 80big grin
~si premiu hmm eu mas inscrie si fara premiu dar ca sa-ti raspund ar merge 1000 dolari iar locul 2-3 premii obiecte cevahappy nu stiu u organizezi.Nus in domeniu dar mi-am dat parereawinking

| ellyah explică:

As fi vrut sa declar toate ras[unsurile castigatoare insa stiti ca nu se poate, oricum mi-am facut o idee si cred ca ati raspuns sincer.Multumesc! Daca va hotarati sa-mi luati mia de dolari va asteptlaughing)...in august.