| Catalin_8375 a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum pot face rost de credite pentru barn buddy (hi5) sau sa imi cumpar animale pe credite chiar daca nu am credite.Am un prieten care are un program cu care ia animale pe credite chiar daca nu ai credite si ca sa imi demonstreze mi-a luat niste animale dar acum nu mai vrea sa imi mai ia si de aceea vreau si eu acel program sa sa imi spuneti cum pot sa fac rost de credite pentru barn buddy hi5 daw vot +funda va implor ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

Vezi k sub joc poti sa cumperi credite cu credit de pe tel sau sa iei cu monede hi5...si eu am a vut ceva asemanator cucare faceam o gramada de credite dar nu era bun sa stii. alceva in afara de variantele pe care ti le-am dat nu cred ca poti face...

funda?

app eu mi-am luat cu 1 euro de pe tel 8 miii si ceva de credite.