| МŶĶÁŶ a întrebat:

ziceti-mi si mie ca am vazut la tasta 5 semnul euro...
cum se pune? pe ce taste? funda

11 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

E pe tasta 4winking
Si trebuie sa ti apasat pe shift (este sub enter) si tasta 4 in acelasi timp.
Ma mira faptul ca nu sti asta, pentru ca observ ce pe "!" si "?" ai stiut sa le faci thinking

La fel si pentru _)(*&^%#@!~":}{|?>

| Gândac a răspuns:

Da. Scuze mykay.
Ai dreptate Liviu.
Dar eu nu am la tastatura semnul euro thinking
Pe 5 e %
La minebatting eyelashes
In fine.
big grin

| Liviu a răspuns:

Gandacule el s-a referit la euro nu dolar wtf?
Fa ochii cat cepele dupa spune cevabig grin no offens xD

| Maya. a răspuns:

Shift+tasta 5.cum adica semnul euro pe tasta 5? tastatura de la pc sau cea a telefonului? ca nu intelegstraight face

| AidaAmaranta a răspuns:

$? apesi pe 4

| stefycrazygirl a răspuns:

Se apasa SHIFT si tasta 5 in acelasi timp

| dragutzyka29 a răspuns:

Apasa pe tastade sub enter cea cu sageata in sus in acelasi timp cu aceea

| puyutza a răspuns:

Semnul euro € de pe tasta cinci se face asa:apesi pe Alt+0128big grin€sper ca te-am ajutatwinkingfunda?

| ravzan a răspuns:

Apesi pe alt-ul din partea dreapta.de sub shift-ul din dreapta si apoi pe 5...€

| buki a răspuns:

Schimbi in bara jos dreapta din EN in RO si tastezi ALTGR+E.asta e tot. mai lasa tasta 5 deoparte lume

| buki a răspuns:

Schimbi, din bara jos dreapta, din EN in RO si tasteziALTGR+E.asta e tot. mai lasa tasta 5 lume.