| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri de un laptop mai slabut! Funda e urgent!

Răspuns Câştigător
| DannyXDanny a răspuns:

Pai exista o gramada de jocuri pentru calculatoare slabute dar depinde de preferinte. Uite o lista de jocuri sugerate de mine cand aveam Pc slabut.
MMO = Dark Orbit (net www.darkorbit.com), Metin 1, Metin 2
MMORPG = Perfect World
Shooter = Counter-Strike 1.6 sau 1.8, Half Life 1, Half Life 2 episode 1, 2, Seriouse Sam 1, Seriouse Sam 2, Nexiuz, Team Fortress 1, Team Fortress 2, Max Payne 2, Max Payne 1
Strategy = Plants Vs Zombies
Construction sau Creativity = Minecraft, Technic Pack, Terraria, Garry's Mod
Horror = House 2, House 1, Slander
Action : Micro Volts
Parckour : Mirror's Edge
Curse : Need For Speed (NFS) Under Ground. Need For Speed (NFS) Carbon
Sport : Fifa 2006
Sper ca te-am ajutat. Funda :D;):)

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cat de slabut?
Ce gen de jocuri?
Incearca plants vs zombies sau angry birds.
Distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Star wars jedi outcast,jedi academy,ultimate spider-man, total overdose bad day l.a, punisher, max payne 2, mortal kombat 4, need for speed underground 1, 2, street raceing sindicate(srs), fifa 2006(testat pe un laptop foarte slab), batman vangance, zombie shooter, driv3r,return to castle wolfenstein in cazul in care nu ai incercat acest joc incearca merita, call of duty 1(2 are cerinte foarte mari) cam astea ar fi sper sa iti placa toate o sa iti mearga si o sa iti placa bafta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zi altele, am jucat toata seria call of duty

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Depinde de performate...

| Cubiclemon a răspuns:

CS 1.6!

| Cunt a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa joci: gta 4 max payne 3 far cry 3 battlefield 3 la rezolutie low mafia 2 battlefield 2 mai cauta si tu pe net si data viitoare cand pui intrebari cu jocuri pentru un laptop sau pc sa spui c-am ce componente are ca sa stim ce jocuri sa iti spunemtongue. Bafta la gaming

| anonim_4396 explică (pentru Cunt):

Dupa 2 ani raspunzi, a? Acum am un PC super puternic, dar oricum mersi de raspunsuri.