| Alexandrionelu a întrebat:

Salutare!
A jucat cineva Monopoly cu cardul? Adică în loc de banii aceia de hârtie este un sistem electronic de plăti între jucători și banca.
Cum este? Face jocul mai interesant sau mai enervant?

1 răspuns:
| TheUnluckyClaudiu a răspuns:

Salut! Eu l am jucat, la inceput este interesant deoarece este ceva nou si logic ca ti se pare super, dar dupa te plictisesti, pe langa asta nu schimba cu nimic stilul jocului sau regulile sau altceva. Poate doar sa fie schimbate denumirile oraselor si ce e pe acolo. Nu mai stiu sigur l am jucat acum mult timp. Asa ca parerea mea este sa iti iei unul clasic cu bani de hartie, sau tot asa cu bani de hartie dar cu o tema, gen Game of Thrones, desene, filme jocuri, etc. Acum depinde de tine.