| Loyaliti a întrebat:

A venit vacanta de vara care dureaza 3 luni de zile si eu nu stiu ce a s putea face in aceste 3 luni! Mentionez ca is baiat de 13 ani! P. S:Nu vreau sa aud ceva de genul:gaseste niste jocuri pe calculator sau ceva legat de jocuri la aparate ca ma-u plictisit de moarte! Fundita pentru cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| xMary a răspuns:

Fotballaughing

| niNNu a răspuns:

Desenat/citit/sport/tabara

| Haose a răspuns:

Gaseste o prietena sau fa-ti prieteni...

| Haose a răspuns:

LOL ce om, are prietena si mii de prieteni si se plictiseste. Dar ce faci cu gagicata ma? Va uitati in frunte unu la altu'?

| Loyaliti explică:

Haose am mii de prietenii si am o prietena.Iar hitman sporturi fac deja baschet si atletism! Alte raspunsuri mai inteligente

| hitman_5613 a răspuns:

Apucate de un sport: inot,volei, alpinism, karate orice ca sa nu te plictisesti