| Taboo1 a întrebat:

Salutare all! Am un telefon Vodafone 543 decodat pe Orange si as vrea sa aflu de ce nu mere internetul pe el?
Am oferta activata cu internet si tot nu merge si cu aceeasi cartela pe Nokia C3 merea fara WLAN

1 răspuns:
| akka4 a răspuns:

Trebuie sa configurezi profilul de la internet (setarile de serviciu) pentru reteaua Orange. telefonul le are decat pentru Vodafone. poti incerca sa suni la serviciu clienti sa iti trimita ei setarile, daca nu iti creezi tu alt profil, si completezi setarile dupa Nokiawinking