| tanasaiosif a întrebat:

Salutare, am mers cineva zilele astea cu mașina in Italia? A fost pus in carantina? Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuei sa fii nebun sa-ti risti viata, sa calatoresti acum in Italia.
Sunt zilnic 25.000 de diagnosticati cu covid, dar cifra in realitate este de 2-3 ori mai mare, fiindca nu au suficiente teste sa poata sa faca zilnic.
Stai acasa, ca nu-i de calatorit intr-o tara cu un procentaj atat de mare de contaminati!
https://www.worldometers.info/coronavirus/

| Panamax a răspuns:

Depinde cat stai.Eu ma duc lunar dar nu stau mai mult de 120 de ore. Daca stai mai mult carantina scrie pe tine.