| Copte a întrebat:

Salutare, am o camera miComi si nu mai marge imi da eroarea urmatoare:
"Sorry, no Webcam was found on your system"
Am cd-ul il instalez merge 1-2 zi dar dupa aceea imi da acea eroare...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| mihai16 a răspuns:

Dai proprietati an my compiutar dai hardware, device manegr, si tii apare camer si dai clic pe usebe dai reinstalare driver? bafta merge ca nou. dai acolo unde ti apare semnul antrebari akol dai entar si reinstalare camera usb. detalii pe id; mihai16_08

2 răspunsuri:
| BlueBubble a răspuns:

Ai băgat mufa de la cameră în USB? Camera are un fir, după ea, care se bagă în calculator, apoi instalezi. De aceea nu găseşte CD-ul şi PC-ul camera. Succes!

| Copte explică:

Da e bagata, am aceasta camera de 3 ani...si pana acum ~1 luna a mers fara probleme...