| anonim_4396 a întrebat:

Am prea mult timp liber, nu-mi pot lua orice job din anumite motive. Ce solutii vedeti, ce as putea face mai productiv cu timpul meu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu cunoastem acele motive care te impiedica sa-ti iei joburi, nu avem cum sa-ti recomandam ce ai putea face sau ce nu cu timpul tau.
Evident ca extrem de important sunt experinta de munca, specializarile, certificarile si profesia pe care o ai.
La feld e important este si daca ai un handicap mental sau fizic, care te-ar putea impiedica sa lucrezi.
Dar, dupa cum spuneam, atata vreme cat nu ne spui ce nu ai voie sa faci, nu putem sa-ti recomandam nimic.

| SupMates a răspuns:

Citeste o carte/un roman sau mai multe.