| didi12 a întrebat:

Mie nu imi mai apare casuta aia in care scriu adresele de site-uri.De exemplu cand vreau sa intru pe hi5-ul unei prietene nu am unde sa il scriu, doar daca imi da ea linkul si dau click pe el...Ma intelegeti? Ati putea sa imi spuneti cum sa il fac sa imi apara din nou? Va multumesc. funda:*

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Intri in browserul pe care il folosesti (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, etc.) si mergi in stanga sus la View -> Toolbars -> Navigation Bar (trebuie sa fie bifata).

1 răspuns:
| uncopilzapacit a răspuns:

Deschizi browser-ul de navigatie. internet Explorer/ Mozilla Firefox/ Opera, click dreapta unde trebuia sa ai bara aia de navigatie. Trebuie sa ai bifat Navigation Toolbar. apesi acolo si ar trebui sa mearga.